Zasady współpracowania z serwisem 1688

Zasady współpracowania z portalem 1688 są dla klientów od początku czytelne. Pracownikom przedsiębiorstwa trzeba ukazać, jakiego asortymentu się poszukuje na terenie Chin, a oni odnajdą ofertę najkorzystniejszą a propos danych produktów. W następnej kolejności, wynegocjują w imieniu klienta najlepsze ustalenia cenowe a także powiązane stricte z realizowaniem zlecenia. Na chwilę przed sfinalizowaniem transakcji odbędą się testy poszczególnych produktów. Specjaliści którzy organizują kosmetyki z chin kontrolują wszystko na wszystkich etapach.

Zbiorą wszystkie wyroby do magazynu, sprawdzą je, a później przepakowują, żeby niczego nie zniszczyć. Można też oczekiwać tego, iż zajmą się wszystkimi formalnościami podczas odprawy celnej. Kolejno natomiast asortyment szybko przewożony jest do kraju. Wszechstronne wsparcie w przewożeniu wyrobów z Chin jest cenione. Klienci, którzy mają jakieś pytania, dowiadują się wszystkiego od specjalistów.

Oferta jest wyszczególniona na stronie internetowej. Szczegółowy profil działania platformy i to w jaki sposób z niej skorzystać to również przydatne informacje, dostępne na stronie. Tak merytoryczne wsparcie przyda się zwłaszcza wówczas, kiedy ktoś zajmuje się importem towaru z Chin pierwszy raz. Operacje handlowe mogą dokonywać chińskie przedsiębiorstwa pomiędzy sobą w swojej walucie. Firma ma biuro i magazyn w Chinach, co znacząco przyspiesza wszystkie realizacje. Zabezpieczone operacje handlowe przeprowadzane za pośrednictwem portalu 1688 są zagwarantowane.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić