Usługi profesjonalnego cięcia w betonie

Metoda diamentowa stosowana do robienia cięć w betonie wykorzystywana jest przez przedsiębiorstwo EL – JOT. Jako że jest to technika wyjątkowo efektywna, to wszystkie wiercenie w żelbetonie zielona góra wykonane są szybko, bez zabrudzeń i z maksymalną dokładnością. Z użyciem takiej techniki odwierty mogą być zrobione na sucho oraz na mokro, w obszernym obrębie średnic odwiertowych. Standardowo pracownicy robią odwierty do 1 metra. Jeśli klient zgłasza wezwanie na wykonanie większego odwiertu, to technika pracownicza dopasowana jest na indywidualnych regułach.

Wiercenie techniką diamentową na sucho najczęściej dobierane jest wówczas, gdy budowa jest już zakończona, lecz trzeba się dostawać pod powłokę betonu. Zlecenia dotyczą wówczas: pobierania próbki z ziemi, wykonywania otworu w stropie oraz w ścianie betonowej, wykonywania przewiertów instalacyjnych, wykonania przewiertów przy przebudowie obiektów, przygotowywania otworów pod kotwy w wzmacniania fundamentów oraz pomiaru grubości podzespołu wykonanego z betonu.

Obróbka betonu w nowoczesny sposób pozwoli na prędkie tempo pracy oraz nie wymaga zaangażowania dodatkowego pracownika. Narzędzia diamentowe marki MAXIMA przebiją się przez beton bez jakiegokolwiek problemu, nie powodując powstawania zabrudzeń. Wycena dla wszystkich zleceń ustalona jest indywidualnie. Klienci, jacy się tutaj zapisują mają możliwość oczekiwać na pocięcie oraz wywiercenie w betonie na sucho oraz na mokro.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić