Strefa Skoków: możliwość wykonania skoku ze spadochronem w tandemie

Strefa Skoków daje opcję wykonania skoku ze spadochronem w duecie instruktor i pasażer. Skoki odbywają się w wielu lokalizacjach i są tam różne uwarunkowania. Kwota uzależniona jest również od tego, w jaki sposób oraz, w jakim stricte miasteczku i kiedy ma miejsce skok. Zainteresowani mają możliwość też decydować się na różne warianty. Mogą na przykład zdecydować się na: sam skok, skok z filmem nakręconym przez pilota albo skok z filmem i zdjęciami wykonanymi przez jeszcze jednego skoczka.

Oznacza to, że każdy może decydować się stricte na taką usługę, na jakiej będzie zależeć mu najbardziej. Każdy skok ze spadochronem hel to przygoda na około 10 minut odbywającej się w bezpiecznych warunkach adrenaliny. Wszyscy piloci są odpowiednio przeszkoleni, a więc nie ma ryzyka, iż komuś mogłoby się coś stać. Tandem pilot to wykwalifikowany instruktor spadochroniarstwa.

Będzie czuwać on nad odpowiednim tokiem konkretnego lotu a także nad bezpiecznym lądowaniem. Tandem ma dwie czasze, główną i zapasową oraz specjalny automat, który uruchomi czaszę zapasową na konkretnej wysokości w wypadku gdyby spadochron główny nie otworzył się wcześniej. To także zwiększa bezpieczeństwo skoku w tandemie. Żeby wykonać skok w tandemie nie trzeba przechodzić jakichś szkoleń ani zrobić badań u lekarza. Są jedynie wybrane choroby nie będące wskazaniem do skoku. Należy również mieć więcej niż 125 centymetrów i ważyć mniej niż sto dziesięć kg. Jeśli spełni się te wymogi, to wystarczy zamówić dla siebie skok przez kwestionariusz na witrynie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić