Porady w temacie tego, co zrobić, kiedy przydarzy się zła podróż po zażyciu narkotyku

Wskazówki na temat tego, co zrobić, kiedy przydarzy się bad trip po zażyciu substancji psychoaktywnej opublikowane na portalu zaliczają się do bardzo użytecznych. Należy w głównej mierze mieć na uwadze profilaktykę, by nie myśleć: bad trip co robić, ale aby nie spożywać narkotyku w niewłaściwym otoczeniu albo wtedy, gdy ma się zły humor.

Zwykle zła podróż wywołuje albowiem takie zniekształcenia, że nawet te osoby, które darzy się dobrymi uczuciami nie są postrzegane jako pozytywne, lecz na przykład jako niegodne zaufania. Mogą też pojawić się huśtawki nastroju, aż po ciężkie poczucie przerażenia. Czas obowiązywania bad tripu zależy na przykład od faktu, jaką substancję ktoś przyjmuje. Szczególnie wzmożony czas podróży występuje od jednej do 3 h po spożyciu substancji odurzającej. O łagodniejszym przechodzeniu przez złą podróż zadecyduje stan umysłu a także towarzystwo.

Aby w takim razie zmniejszyć niebezpieczeństwo nieprzyjemności trzeba: wystrzegać się miejsc oraz ludzi, którzy mogą nas denerwować, nie zażywać psychodelików w stanie niepokoju, trzymać się z daleka od stymulujących miejsc a także pozostawać w towarzystwie tych osób, którym się ufa. Kiedy ktokolwiek domaga się wsparcia medycznego, to należy bezzwłocznie mu to organizować. Nie wolno na pewno podawać samodzielnie lekarstw po zażyciu halucynogennej. Nieprzyjemne doznania po zażyciu substancji o działaniu psychoaktywnym są tym, o czym trzeba wiedzieć.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić