KTÓRY ODKURZACZ WARTO NALEŻY KUPIĆ?

Cena, rozmiar, dźwięk, zużycie energii, przy wyborze idealnego odkurzacza należy wziąć pod uwagę wiele rzeczy. Przede wszystkim powinieneś pomyśleć o tym, jak mieszkasz, jak dużą masz przestrzeń życiową i dostosować odkurzacz zarówno do własnych finansów, jak i do tego, czego faktycznie potrzebujesz. Więc jaki odkurzacz kupić?

Wymieniliśmy najważniejsze punkty, które należy wziąć pod uwagę, aby wybrać odpowiedni odkurzacz. Nasza rada poniżej dotyczy klasycznych odkurzaczy, a nie bezprzewodowych. Mimo, że odkurzacze bezprzewodowe, czyli odkurzacze stacjonarne, są mniejsze i mogą czuć się bardziej praktyczne, nie zbierają tak dużo kurzu i trzeba je częściej opróżniać, a także ładować między rundami.

Klasyczny odkurzacz ma również lepsze odkurzanie i dlatego ma lepsze ssanie, które czyści szybciej i wydajniej. Duże gospodarstwo domowe często nie może obejść się bez klasycznego i większość osób posiadających bezprzewodowy odkurzacz używa go jako uzupełnienia zwykłego.

Nagroda dla Ciebie za wybór odkurzacza bezprzewodowego Dyson

Właściwie nie ma tak dużej różnicy między tańszym a droższym odkurzaczem Dyson. Większość wykonuje przyzwoitą pracę. Ale jeśli zamierzasz dobrze zainwestować w odkurzacz Dyson, który zarówno dobrze wykonuje swoją pracę, jak i spełnia większość innych potrzeb, powinieneś oswoić się z przedziałem cenowym.

Rozmiar w Dyson. Mniejsze odkurzacze mogą być nieco droższe, jeśli mają ten sam uchwyt, co większe. Pytanie brzmi, jak elastyczne są one w użyciu, ale może jeszcze bardziej, w jakiej przestrzeni masz je do przechowywania. Pamiętaj więc, aby znaleźć mniejszy odkurzacz, który jest elastyczny. kliknij i sprawdź

Pobór energii Dyson. Coś, co warto sprawdzić, to ile pochłania odkurzacz w watach. Niższe zużycie energii oznacza dla Ciebie niższe koszty, a jednocześnie jest lepsze dla środowiska. To, jak dobrze działa odkurzacz, zależy w dużej mierze od jego mocy. Poszukaj zużycia energii w specyfikacjach i najlepiej wybierz taką, która ma co najmniej A+, jak na przykład odkurzacz bezprzewodowy Dyson.

Poziom głośności – wybierz najlepszy dla Ciebie

Jeśli mieszkasz cicho i nie chcesz przeszkadzać sąsiadom niepotrzebnym hałasem lub chcesz mieć włączony telewizor lub radio podczas odkurzania, dobrze jest mieć cichy odkurzacz. Te naprawdę ciche są często nieco droższe, ale mogą być tego warte i sprawiają, że odkurzanie jest przyjemniejsze, aby móc robić to tak cicho, jak to tylko możliwe.

Powierzchnie. Specyfikacje zawsze podają moc ssania odkurzacza na twardych podłogach i dywanach. Jeśli masz dużo dywanów lub dywanów, powinieneś wybrać odkurzacz, który ma A dla dywanów. W przypadku zwykłych mieszkań zwykle wystarcza A.

Worki. Ile litrów mieści się w workach, podano w informacji o produkcie. Zapraszam do szukania toreb, które są na rynku, gdzie są tanie alternatywy, które będą pasować. Tanie torby są zwykle równie dobre.

Filtr antyalergiczny

Jeśli masz w domu alergików, powinieneś mieć filtr alergiczny z jak największą liczbą na filtrze HEPA. Następnie wybierz odkurzacz z co najmniej HEPA-13, a najlepiej HEPA-14, który usuwa co najmniej 99,995% alergenów z powietrza wylotowego. Informacje o produkcie sprzedawcy zwykle mówią tylko, czy ma filtr, czy nie. Jeśli więc chcesz poznać numer HEPA, często musisz wejść na stronę producenta i zajrzeć.

Odkurzacz do sierści zwierzęcej – znajdź odpowiedni model do swojego domu

Nie tylko pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Dla właścicieli zwierząt domowych naprawdę dobry odkurzacz może być niezawodnym i lojalnym towarzyszem w gospodarstwie domowym. Dzięki odkurzaczowi, który skutecznie usuwa sierść zwierząt z sofy, dywanu i łóżka, sprzątanie staje się dziecinnie proste. Jesteś właścicielem zwierzaka i potrzebujesz odkurzacza specjalnie przystosowanego do usuwania sierści zwierząt? Doradzamy sprytne funkcje, które usuwają niechciane sierść i jak jako właściciel zwierzęcia wybrać odpowiedni odkurzacz!

Dlatego potrzebny jest odkurzacz, który poradzi sobie z sierścią zwierząt

Usuwanie sierści, sierści i brudu może czasami wydawać się właścicielom zwierząt nieustanną walką. Prawdopodobnie wiele razy byłeś zaskoczony tym, jak futro i brud z twojego zwierzaka wydają się kończyć i utknąć niemal wszędzie. Odkurzacz opracowany z myślą o domach ze zwierzętami może być zatem opłacalną inwestycją, aby łatwiej poradzić sobie z walką z sierścią i brudem zwierząt. To, co sprawia, że ​​te odkurzacze są bardziej skuteczne w walce z sierścią zwierząt domowych niż inne modele, to funkcje i narzędzia, w które są wyposażone. Na przykład może to być zmotoryzowana dysza, która łatwiej zbiera sierść i brud, lub technologia, która z łatwością czyści wałek szczotki z sierści i sierści zwierząt.

Jaki odkurzacz wybrać ze zwierzętami?

Kiedy jako właściciel zwierzęcia stajesz przed wyborem odkurzacza, musisz pomyśleć o kilku różnych rzeczach. Odpowiadając na poniższe trzy pytania, możesz określić, jaki rodzaj odkurzacza najlepiej pomoże ci w utrzymaniu domu bez sierści i brudu.

Jak żyjesz? Wybór odkurzacza zależy częściowo od miejsca zakwaterowania. Na przykład, jeśli mieszkasz w mniejszym mieszkaniu, w którym sprzątanie jest szybkie, dobrą alternatywą może być poręczny odkurzacz ręczny lub robot odkurzający. Jeśli natomiast mieszkasz w domu ze schodami, gdzie np. robot odkurzający utrudnia pracę, polecamy zamiast tego mocny odkurzacz lub odkurzacz ręczny o długim czasie pracy na baterii.

Czy masz zwierzęta, które zrzucają dużo futra? Wtedy może być potrzebny odkurzacz o dużej mocy ssania i zmotoryzowanej dyszy, która z łatwością zbiera sierść zwierząt i brud. Jeśli Twoje zwierzę dużo linieje i męczy Cię codzienne wyciąganie odkurzacza, odkurzacz automatyczny może być dla Ciebie odpowiedni do codziennego czyszczenia powierzchni podłogowych. Ustaw codzienny program sprzątania za pomocą dołączonej aplikacji lub uruchom go, gdy tylko Ty i Twój zwierzak opuścicie dom. Naprawdę sprytny sposób dla właścicieli zwierząt domowych na utrzymanie porządku w domu!

Potrzebujesz odkurzacza do wielu celów?

W szerokiej ofercie Home znajdziesz tak zwane odkurzacze 2 w 1, gdzie jak sama nazwa wskazuje, w jednym produkcie otrzymujesz dwa rodzaje odkurzaczy. Mianowicie bezprzewodowy odkurzacz ręczny z wyjmowaną jednostką, który staje się odkurzaczem ręcznym. Odkurzacz 2 w 1 może być na przykład dobrym rozwiązaniem, jeśli Ty i Twój pupil lubicie przebywać na łonie natury i potrzebujecie wygodnego sposobu na posprzątanie wnętrza samochodu po wycieczce.

Odkurzacze uchwytowe z wyjmowanymi odkurzaczami ręcznymi dają również większą swobodę w odkurzaniu. Wystarczy odłączyć słuchawkę, gdy chcesz dotrzeć do trudno dostępnych miejsc w gospodarstwie domowym, do których przedostało się futro i brud, lub gdy chcesz usunąć sierść zwierząt z mebli.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić