Ekskluzywnie prezentujące się pierścionki z diamentem proponowane przez QUEEN DIAMOND

Pierścionki z diamentem na indywidualne zamówienie wykonuje firma QUEEN DIAMOND. To opcja dla takich osób, które zamierzają posiadać pierścionek wykonany dokładnie w ten sposób, jak tego chcą. Każdy z projektów jest dokładnie wykonany przez wykwalifikowanych złotników i to w ten sposób, jak wymagają tego klienci. Dlatego specjaliści otwarci są na wszystkie koncepcje. Konsumenci będąc zdecydowanymi na indywidualnie zrobiony pierścionek z diamentem mogą decydować o: wyglądzie brylantu, kolorze złota, ilości a także cechach kamieni szlachetnych.

Realizacja zamówienia z takiego obrębu to od 2 do czternastu dni roboczych. Wystarczy wysłać do jubilera projekt lub fotografię ulubionego pierścionka, a jubilerzy wykonają projekt trójwymiarowy. Po jego zaakceptowaniu przez zamawiającego, firma będzie zajmować się zrealizowaniem. Można też zdecydować się na grawer, co jest udostępnione darmowo.

Oferta firmy jest obszerna, natomiast jeżeli ktoś zamierza mieć projekt spersonalizowany, to może spodziewać się, że będzie on dla niego zrobiony. To na przykład bardzo dobre rozwiązanie kiedy ktokolwiek chce wręczyć specjalny pierścionek zaręczynowy albo pierścionek dla ukochanej osoby z okazji urodzin. Luksusowe pierścionki z diamentem QUEEN DIAMOND są dobierane przez osoby, którym zależy na tym, żeby kupować jubilerskie produkty najwyższej wartości użytkowej. W ofercie dostępne są też kolczyki oraz zawieszki. Dlatego można tutaj zamawiać parę wyrobów.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić