Adwokat Katarzyna Gondek – Waniołek: sprawy o rozwód oraz wspólnoty mieszkaniowe

Adwokatka Katarzyna Gondek – Waniołek w swojej kancelarii wykonuje dużo usług prawniczych, nawiązujących do wielu jego dziedzin. Są to przede wszystkim sprawy rozwodowe oraz sprawy z tematyki wspólnot mieszkaniowych. W obrębie spraw o rozwód interesanci indywidualni mogą liczyć na sporządzenie pozwu oraz na reprezentację w sądzie. Adwokat Tarnów zajmie się też: alimentami, wyznaczaniem opieki nad potomstwem, przysposobieniem, ustaleniem zakresu władzy rodzicielskiej, podziałem majątku, czy sprawami powiązanymi z przemocą w rodzinie. Mająca doświadczenie adwokatka świetnie wie o tym, iż sprawy rozwodowe są sprawami domagającymi się wyjątkowego potraktowania, a więc jest ukierunkowana do zleceniodawców w sposób delikatny oraz empatycznie. Tym bardziej, kiedy główną osią konfliktu są najmłodsi.

Ekspertka dokładnie zapoznaje się z sytuacją rodzinną, a następnie zinterpretuje ją w zgodzie z przepisami prawniczymi. Adwokat Katarzyna Gondek – Waniołek zajmie się na równi sprawami z orzekaniem o winie, jak i wtedy gdy rozwód jest prowadzony bez wyznaczania winy. Jest ona także wsparciem dla klientów, kiedy chodzi o mediację. Wsparcie adwokackie dotyczy także obsługi wspólnot mieszkaniowych oraz firm zarządzających. Współpraca może przebiegać na zasadzie stałej obsługi prawniczej, rozliczanej ryczałtowo lub obsługi ad – hoc, która rozliczana jest godzinowo za określone zlecenie.

W zakresie wspólnot mieszkaniowych w biurze oferowane jest: opracowanie regulaminów, uchwał wspólnoty i zarządu, sporządzanie razem z analizowaniem i wystawianiem opinii umów najmu, dzierżawy, a także cywilnoprawnych zawartych z oferentami usług, a także szeroko postrzegane poradnictwo prawne, na równi w kwestiach zarządu, ale też członków wspólnoty mieszkaniowej. Adwokat Katarzyna Gondek – Waniołek zajmuje się również reprezentacją wspólnoty na wokandzie sądowej, jak i przed dowolnymi organami administracji.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić