PROXIFIT: sprawny serwis komputerowy, proponujący świadczenia w całej Polsce

PROXIFIT to sprawnie działający serwis laptopów, oferujący usługi na terenie całej Polski. Doświadczeni informatycy zajmą się reparacjami uszkodzeń mechanicznych, elektronicznych, ale też likwidują pomyłki w oprogramowaniu. W serwisie można też skorzystać z przeglądów mających na celu sprawdzić stan urządzenia a także z doradztwa informatycznego. Na każdą zrobioną naprawę zleceniodawcy otrzymują gwarancję pisemną, wobec czego mają przekonanie bardzo dobrego funkcjonowania sprzętu w trakcie gdy jest ona przyznana. Z uwagi na to, iż technicy używają rzetelny sprzęt naprawczo – diagnostycznym, zapewnione jest to, iż usługa będzie realizowana wzorcowo.

Będąc zdecydowanym na naprawa ps4 zawsze można liczyć, że do naprawy zastosowane zostaną oryginalne zamienniki. PROXIFIT ma miano profesjonalnej, ponieważ technicy regularnie się kształcą. W rezultacie, nie ma znaczenia, od jakiej firmy wywodzi się sprzęt, bo eksperci tym się będą zajmować bez trudności. Poza naprawą konsol, padów, laptopów oraz komputerów, oferowany jest serwis telefonów komórkowych. Reparacja ma miejsce po akceptacji reguł współpracy, czyli cennika i wskazania daty zrealizowania zlecenia.

Technicy zajmują się bezproblemową realizacją napraw a także poradzą zleceniodawcom, w jaki sposób korzystać ze sprzętu, aby nie pojawiła się następna awaria. Co więcej, wskazówki o charakterze technicznym dostępne są na witrynie serwisu. Podczas gdy naprawie podlegają pady to najczęściej naprawy dotyczą: naprawy silniczków, naprawy wibracji, naprawy wyrywanego kabla, naprawy zasilania silniczka, naprawy analogów, naprawy baterii, naprawy gniazda załadowania, naprawy przycisków, wymiany obudowy, naprawy połączenia gamepada z konsolą, naprawy triggerów i bumperów. W wypadku notebooków z kolei: zmiany matrycy, zmiany dysku z przenoszeniem ważnych informacji, zmiany wentylatora, zmiany gniazda zasilania, zmiany klapy matrycy, zmiany obudowy, wymiany baterii, zmiany portu HDMI, wymiany klawiatury, zmiany albo uzupełnienia pamięci RAM.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić