HAUSm2: wykonywanie projektów a także budowanie nowoczesnych domów szkieletowych

HAUSm2 to marka projektująca oraz konstruująca nowoczesne domy szkieletowe. Parę lat obycia w projektowaniu domów z drewna w technice szkieletowej przyczynia się do tego, iż konkretne projekty są warte zauważenia. Sam dorobek firmowy umieszczony na witrynie www w pełni to pokazuje. Zaprojektowane dom szkieletowy cechuje wysoka solidność, gdyż zrobione są z idealnych pod względem jakości tworzyw, a całość wykonana jest z troską o najmniejsze detale.

Klasycznie opracowana oferta zawiera zbudowanie domu z takimi elementami, które podnoszą na równi bezpieczeństwo budynku, ale też jego codzienny komfort użytkowania. Każda inwestycja jest traktowana indywidualnie, co bardzo motywuje inwestorów. Zastosowane opcje technologiczne i duża wiedza pracowników wskazanej firmy przyczyniają się do tego, iż dom szkieletowy można w 100% przystosować do swoich oczekiwań, zmieniając go w dowolny sposób. I to dokładnie wyróżnia podaną firmę pośród firm z branży.

Domy o konstrukcji modułowej takiego typu wybudowane są nad wyraz szybko, są energooszczędne, plus są korzystne dla domowników. Do wybudowania zastosowane jest drewno konstrukcyjne C 24. Poszycie ścian zewnętrznych wykonano z płyty fermacell, co umożliwia unikać zastosowania OSB. Propozycja deweloperska HAUSm2 obejmuje domy kanadyjskie: parterowe, piętrowe i rekreacyjne. Domy parterowe są świetnym rozwiązaniem dla osób, które zamierzają unikać chodzenia po stopniach i zależy im na dostępie do wszystkich pomieszczeń na jednym pułapie.

Domy z jednym piętrem mają mniejszą powierzchnię zabudowaną oraz podzielone są na część dzienną na parterze i na część nocną z pokojami na poddaszu. Czymś możliwym jest również zamawianie BRI, do siedemdziesięciu m2 zabudowy. Nad każdym projektem będzie czuwać kierownik budowy, a teren działania przedsiębiorstwa to przede wszystkim południowa część Polski.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić