• Kategorie
  • Szukaj
  • Zasłony

Zasłony to wykończenie całego pomieszczenia takiego jak salon, pokój dziecka lub sypialnia. To właśnie zasłony nadają „charakteru” miejsca w którym spędzamy czas. W naszym sklepie internetowym mamy bardzo duży wybór rozmiarów i kolorów gotowych zasłon które zaraz po zakupie nadają się do powieszenia bez zbędnych przeróbek pod warunkiem że wcześniej sprawdziliśmy i zmierzyliśmy nasze okna.

 

Jeżeli udało nam się wymierzyć okno to gotowe zasłony na wymiar to naprawdę bardzo dobre rozwiązanie, pozostaje nam wybrać jeszcze opcje mocowania i tutaj tak naprawdę mamy 3 niezawodne mocowania zasłon.

Gotowe zasłony na wymiar

Najbardziej popularnym mocowanie są zasłony na przelotkach które tak naprawdę wieszamy w 5 minut, drugim mocowaniem są tak zwane „ szelki ” to opcja wymaga dokładnego wymierzenia okna a zwłaszcza wysokości na jakiej maja wisieć zasłony. Ostatnia opcją mocowania jest taśma tutaj trzeba zwrócić uwagę na średnicę karnisza ale zazwyczaj nie ma z tym problemu ponieważ rozmiary są raczej uniwersalne, największym atutem tego mocowania jest to że w wielu przypadkach można zawiesić te zasłony na tak zwanych starych karniszach z żabkami.
Zasłony- kolory tutaj mamy ogromny wybór , kolorów które będziemy mogli podpasować pod kolor ścian, naszych mebli a nawet pory roku. Jesienią i zimą gdy szybko robi się ciemno nasi klienci wybierają jednolite kolory i zasłony od dużym zaciemnieniu velvet iblackout. Wiosną i latem wybieramy jaskrawe kolory, kwieciste wzory i zasłony o mniejszym zaciemnieniu. Jakie zasłony wybierzesz w naszym  sklepie internetowym ?