gtag('config', 'AW-496527954');
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Ręczniki Bawełniane

Ręczniki Bawełniane to najbardziej popularny rodzaj ręczników używanych w naszych łazienkach, używa ich chyba każdy. Bawełna jest bezpieczna dla skóry wrażliwej czy też osób z problemami alergicznymi, a dodatkowo odporna i wytrzymała. Nawet częste pranie w odpowiedniej temperaturze nie powoduje zniszczenia ręczników i wtedy możemy być pewni że wystarczą na dłuższy czas.

Proponowane w naszym sklepie internetowym ręczniki bawełniane są dostępne w kilku rozmiarach najczęściej używanych czyli 70x140 nazywany ręcznikiem kąpielowym ale pozostałe rozmiary 30x50, 50x90, 100x150 są bardzo często wybierane przez naszych klientów. Bardzo dużą popularnością cieszą się komplety ręczników które są wybierane przez rodziny. Ręczniki bawełniane posiadają różną gramaturę która decyduje o tym czy ręczniki bawełniane są „grube” czy też „cienkie”

Bardzo duży wybór kolorów ręczników bawełnianych

Bardzo dużą popularnością cieszą się zestawy ręczników bawełnianych które są idealną propozycją na prezent dla każdego. Ręczniki bawełniane są pakowane w bardzo eleganckie pudełka, bardzo często przewiązane wstążką więc nie trzeba ich dodatkowo pakować.

Praktyczne ręczniki bawełniane

Na koniec pozostaje kwestia czy wybrać ręczniki polskiej produkcji czy też ręczniki importowane. Bardzo często mówi się że „wszystko” robią w Chinach, cóż nie można się z tym nie zgodzić w naszej ofercie znajdziecie Państwo ręczniki bawełniane produkowane w Polsce oraz importowane, osobiście najbardziej cenimy ręczniki wykonane z bawełny tureckiej które zapewniają najwyższą jakość ale są droższe od ręczników produkowanych w pozostałych krajach.