gtag('config', 'AW-496527954');
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Ręczniki Bambusowe

Ręczniki Bambusowe są coraz częściej spotykane, ale dla wielu osób nazwa jest nowością. Wielu klientów pyta co to jest włókno bambusowe ? Czy warto kupić takie ręczniki bambusowe? Postaramy się w kilku zdaniach wyjaśnić tą kwestię. Najważniejszą rzeczą jest to, że włókno bambusowe używane do produkcji ręczników ma naturalne właściwości antybakteryjne i usuwa 70% bakterii z ręcznika zapobiegając powstawaniu nieprzyjemnego zapachu co jest niewątpliwym, atutem tych ręczników.

Ręczniki są przyjemne w dotyku i miło otulają ciało. Włókno bambusowe ma bardzo szerokie zastosowanie w produkcji tekstyliów które możesz kupić w naszym sklepie internetowy

Ręczniki bambusowe dla alergików

Ręczniki bambusowe są bardzo miękkie, antybakteryjne , antyalergiczne bardzo dobrze wchłaniają wodę nawet 3 razy więcej niż zwykły ręcznik bawełniany, dlatego bardzo często ręcznik bambusowy jest zabierany na basen, plażę lub do sauny. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ręczniki produkowane w Polsce ale również importowane, bardzo duży wybór kolorów i rozmiarów to atuty naszego sklepu internetowego Na pewno ktoś zapyta czy warto zapłacić więcej za bambusowy ręcznik do łazienki? Osobiście uważamy że tak , trzeba to po prostu sprawdzić i przekonać się samemu. Na sam koniec bardzo ważna informacja: ręczniki bambusowe należy prać max w temperaturze 40 stopni to wystarczy żeby uzyskać efekt świeżości. Pranie w wyższej temperaturze, używanie zmiękczaczy, płynów do płukania pozbawi ręczniki ich właściwości o których pisaliśmy powyżej.